HAFTANIN VİZYON FİLMİ: GENÇ TİTANLAR FİLMİ

GENÇ TİTANLAR FİLMİ (Teen Titans Go! to the Movies)

Genç Titanlar sinemaya adım attılar mı tam atarlar! “Genç Titanlar Filmi” benmerkezci, son derece alaycı Süper Kahramanlarımızın ilk sinema fantezisini konu alıyor. “Genç Titanlar Filmi / Teen Titans GO! to the Movies” çocuk izleyicilere uygun, süper kahraman türüne şakayla yaklaşan ve müzikle tamamlanan bir yapım.

Titanlara öyle gelmektedir ki tüm süper kahramanlar kendi filmlerinde başrol oynamaktadırlar —daha doğrusu, Genç Titanlar haricinde tüm süper kahramanlar! Fakat grubun doğal lideri Robin bu durumu düzeltmeye ve yardımcı oyuncu yerine yıldız olarak görülmeye kararlıdır. Ah şu en popüler Hollywood sinema yönetmeninin dikkatini bir çekebilseler! Genç Titanlar, birkaç zıpır fikir ve yüreklerinde bir şarkıyla, hayallerini gerçekleştirmeye kararlı bir şekilde Tinsel Town’a giderler. Fakat grup ciddi bir Süper-Kötü ve onun manyakça dünyayı ele geçirme planı tarafından radikal ölçüde yanlış yönlendirilince, işler fena sarpa sarar. Genç Titanlar dostluklarının ve savaş ruhlarının bozulmaya başladığını görürler; bu da Genç Titanların kaderini bile riske sokar! (Basın Bülteninden, Kaynak: sadibey.com)

Önce İnanılmaz Aile 2, şimdi Genç Titanlar Filmi, yıl sonunda ise Örümcek Adam animasyonun vizyona girmesiyle beraber süper kahramanlar animasyon dünyasında 2018 yılına damga vuruyor desek yanlış olmaz. Teen Titans Go, Cartoon Network kanalında 5 sezon içerisinde 219 bölüm yayınlandıktan sonra şimdi de uzun metraj animasyon filmiyle karşımızda. Genç Titanlar’ı özellikle eleştirmenler çok sevdi ABD’de. DC Comics’in The Dark Knight’tan beri çektiği en iyi film gibi iddialı cümleler de kuruldu. Gişe de ise vasat bir açılış yaptı. Zaten 10 milyon dolar gibi küçücük bir bütçeyle çekildiği için her halükarda masrafını çıkarmış durumda. Ülkemizde film 262 kopyayla vizyonda.