HAFTANIN VİZYON FİLMİ: LEGO NİNJAGO FİLMİ

Green Ninja adıyla da bilinen Lloyd ve hepsi gizli savaşçılar ve LEGO Yapım Ustaları olan arkadaşlarıyla beraber, Ninjago Şehri için savaşmaya çağrılıyorlar. (Basın Bülteninden)

The Lego Movie ve The Lego Batman Movie’den sonra vizyona giren 3. Lego animasyonu The Lego Ninjago Movie, 213 kopyayla vizyona girdi bugün. İlk Lego filmini çok beğenmiştik, Lego Batman filmi ilk film kadar iyi değildi ama Batman parodisi olması açısından eğlenceli ve cezbediciydi. Bu filmde ise o büyü artık kaybolmuş gibi. Seyircilerin ve eleştirmenlerin tepkisi de aynı yönde aslında. Geçen hafta vizyona girdiği ABD’de ilk hafta sonu gişe rakamları da ilk iki filmin bayağı altında kalmış durumda. The Lego Movie 69 milyon $, The Lego Batman Movie 53 milyon dolar kazanmıştı ilk 3 günde, Ninjago ise sadece 20 milyon dolar kazanabildi.

Seslendirme kadrosunda Jackie Chan gibi efsane bir isim mevcut. Her Jackie Chan filminde olduğu gibi Ninjago’nun da aksiyon dozu yüksek. Hatta yorucu düzeyde yüksek desek eksik olmaz. Filmin Imdb puanı 6.3, metacritic puanı ise 55.