ANİBU ANİMASYON STÜDYOSU

Biz Anibu Animasyon Stüdyosu olarak markalar için yaratıcı, hedef odaklı ve yüksek dönüşüme sahip videolar üretiyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm markalar dijital platformlarda lider ve çağa uygun teknolojilerle marka prestijlerini artırırken hedeflerini on ikiden vuruyorlar.

illustration

Animasyon hizmetlerimiz:

2D/3D Animasyon: Anibu Animasyon Stüdyosu olarak televizyon reklam ve dizileri, sinema, sosyal medya içerikleri, web siteleri, etkinlik, yazılım ve oyun sektöründe yer alan firmalar için 2D ve 3D animasyon hizmetleri veriyoruz. Markalara; kullanıcıların dikkatini çekecek, yaratıcı, mesajlarını doğru veren 2D ve 3D animasyon içerikleri üreterek, vizyon katmaya odaklanıyoruz.

İnfografik: Markaların iş fikirlerini anlaşılabilir ve ilgi çekici bir yolla anlatan video infografikler çalışıyoruz.

Medikal Animasyon: Aynı zamanda ilaç, biyoteknoloji ve tıbbi cihaz endüstrilerindeki şirketler için profesyonel tıbbi animasyonlar üretiyoruz.

Mimari Animasyon: Mimari modelleme ve mimari animasyonun sunumlarda kullanımının giderek daha fazla popülerlik kazanmasıyla inşaat firmaları, mimarlar ve iç mimarlar için 3D animasyon hizmeti veriyoruz.

Motion Graphics: İlgi çekici içeriği, yüksek kalite görüntüleri ve müzikleri birleştiren motion graphics videolar ile markaların iletmek istediği mesajları daha etkileyici bir dille anlatıyoruz.

Stop Motion: Markaların ürün ve hizmetlerini daha iyi anlatmak için kullandığı pazarlama tekniklerinden biri olan stop motion hizmetiyle yaratıcı içerikler üretiyoruz.

Anibu olarak markanıza değer katacak hizmetlerimiz arasında animasyonun yanında video prodüksiyon, post prodüksiyon, illüstrasyon, 3D modelleme ve virtual reality de yer alıyor. (Tanıtım Yazısından)

illustration

Anibu Animasyon Stüdyosu – Video Reel

İletişim:

Koşuyolu Mahallesi Mahmut Yesari Caddesi No: 85/1

Kadıköy – İSTANBUL

02163406452

İnternet Sitesi:  https://www.anibu.ist/

Mail: info@anibu.ist